شرکت تحقیقاتی CCS Insight بر اساس آخرین بررسی خود اعلام کرد فروش چاپگرهای سه‌بعدی در سال ۲۰۱۴ میلادی نسبت به سال قبل از آن رشد ۹۳ درصدی را تجربه می‌کند.

به گزارش رایورز، پیش‌بینی شده است پایان سال جاری میلادی بیش از ۱۵۸ هزار دستگاه چاپگر سه‌بعدی در سراسر جهان فروخته شود تا با این اتفاق ارزش صنعت مذکور به ۱.۶ میلیارد دلار برسد.

رشد ۹۳ درصدی بازار جهانی چاپگرهای سه‌بعدی در سال ۲۰۱۴

مرکز تحقیقاتی CCS Insight در گزارش خود اعلام کرده است که ارزش بازار جهانی چاپگرهای سه‌بعدی از ۱.۱۵ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۳ میلادی به ۴.۸ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۸ می‌رسد.

در گزارش این مرکز آمده است: «سیستم‌های صنعتی که شامل صدها ماشین هزینه‌بر می‌شوند و هزاران دلار برای ساخت مدل‌های مفهومی و مدل نهایی آن‌ها هزینه می‌شود، صنعت هوانوردی، صنعت بهداشت و درمان و دیگر صنایع بزرگ مشتریان اصلی چاپگرهای سه‌بعدی محسوب می‌شوند.»

با این وجود گفته می‌شود که مدل‌های کوچک‌تر چاپگرهای سه‌بعدی متناسب با رایانه‌های رومیزی نیز در حال گسترش هستند و درحالی که سال ۲۰۱۳ میلادی ۸۱ هزار دستگاه از آن‌ها فروخته شده بود، پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۱۸ میلادی ۸۵۰ هزار دستگاه از این نوع چاپگرهای سه‌بعدی به فروش برسد.

در گزارش مرکز CCS آمده است که چاپگرهای سه‌بعدی صنعتی در سال ۲۰۱۴ رشد ۳۰ درصدی را تجربه می‌کنند و فروش چاپگرهای سه‌بعدی کوچک‌تر و رومیزی نیز بیش از ۲ برابر افزایش می‌یابد.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.