باطرح یک سوال توسط دکتر احمدی نژاد؛حمایت ازآشتیانی کاردست آمریکایی هاداد

 

با طرح یک سوال توسط دکتر احمدی نژاد؛

حمایت از آشتیانی کار دست آمریکایی ها داد

از آغاز سال 2010، 3261 نفر در آمریکا در فهرست مجازات مرگ قرار گرفته اند. در این میان این تعداد 61 زن قرار دارد. مجزات مرگ انجام شده در تگزاس فقط 463 نفر بوده است و هنوز در 35 ایالت از مجموع ایالات آمریکا هنوز مجازات اعدام اجرا می شود/ لوئیز ساعت 9 امشب اعدام خواهد شد و این در حالی است که بر اساس نظر متخصصین روانشناس، وی تعادل روحی نداشته و مشکل ذهنی و روانی دارد.

سرویس بین الملل ـ در حالی که کشورهای غربی فشار خود را به ایران برای مجازات زنی که محکوم به قتل و اعمال منافی عفت است در ماه گذشته به اوج خود رسانده بودند، طرح این مساله توسط رئیس جمهور ایران که در آمریکا نیز زنان و مردان زیادی مجرم به اعدام محکوم می شوند دردسر تازه ای برای آمریکایی ها درست کرده است.

چنانکه برخی رسانه های غربی از جمله دیلی تلگراف خبر داده اند، در تازه ترین مورد در ایالت «ویرجینیا» خانمی به نام «تریسیا لوئیز» که متهم به اجیر کردن دو مرد برای قتل شوهر و فرزندش می باشد در ساعت 9 امشب اعدام خواهد شد و این در حالی است که بر اساس نظر متخصصین روانشناس، وی تعادل روحی نداشته و مشکل ذهنی و روانی دارد.

«روبرت مک دالن»، فرماندار این ایالت در این باره گفته است که مجازات تریسیا قطعی است چرا که وی هیچ دلیلی برای تبرئه خود ارائه نکرده و بنابراین امروز به دار آویخته خواهد شد. این در حالی است که تریسیا لوئیز، گویا خودش هم به مجازات خود راضی است و در مصاحبه ای در این باره گفته است که من عمیقا از اینکه جان دو نفر را که دوستشان داشته ام گرفته ام ناراحتم.

بر اساس این گزارش، دادگاه ویرجینا «لوئیز» را به عنوان سردسته این جنایت و کسی که این جنایت را سازماندهی نموده به اعدام محکوم کرده است. علاوه بر این گزارش، دیلی تلگراف آماری از مجازات اعدام در آمریکا منتشر کرده است که اطلاع از آن برای کسانی که حکم قصاص نفس را مخالف حقوق بشر می دانند جالب توجه است.

از آغاز سال 2010، 3261 نفر در آمریکا در فهرست مجازات مرگ قرار گرفته اند. در این میان این تعداد 61 زن قرار دارد. مجزات مرگ انجام شده در تگزاس فقط 463 نفر بوده است و هنوز در 35 ایالت از مجموع ایالات آمریکا هنوز مجازات اعدام اجرا می شود.

توجه به این گزارش نشان می دهد که فشار غرب بر ایران و تبدیل کردن یک محکوم به قتل به یک قهرمان در رسانه های غربی، تنها یک بازی سیاسی و در واقع ابزاری برای مجبور کردن ایران به تبعیت از استانداردهای دوگانه و ریاکارانه غربی است، استانداردهایی که حتی بر اساس معیارهای غربی نیز منصفانه و عادلانه نیست، بلکه در بزنگاه هایی مانند موضوع خانم آشتیانی در ایران، به ابزاری فشاری علیه کشورهای دیگر تبدیل می شود و گرنه از ابتدا هم مشخص بود که مساله خانم آشتیانی مساله ای مربوط به حقوق داخلی کشورهاست که کشورهای غربی آن را بهانه نقض حقوق بشر در ایران کردند.

حال و با توجه به این گزارش چرا مدعیان ایرانی و غربی حقوق بشر در این باره سکوت کرده اند؟ چرا در این باره کمپین راه نینداخته اند؟ آیا این نشان دهنده عدم صداقت آنان نیست..../منبع:تابناکرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.