هرمن کین: مردم امریکا حالشان از این وضع به هم می خورد

 

نامزد متهم به فساد اخلاقی در انتخابات ریاست جمهوری امریکا از رقابتهای انتخاباتی کنار کشید.

به نقل از سی ان ان، هرمن کین که در حزب جمهوری خواه امریکا برای راهیابی به کاخ سفید در انتخابات ریاست جمهوری سال اینده تلاش می کرد شب گذشته اعلام کرد دیگر در این گردونه باقی نخواهد ماند.

هرمن کین که زمانی درنظرسنجی ها بیشترین بخت را برای پیروزی در انتخابات امریکا در رقابت با هم حزبی هایش داشت با سایه سنگین اتهامات مربوط به ازار واذیت جنسی یک زن امریکای مواجه شد و به گفته خودش این اتهامات بی اساس انقدر دردناک بوده که او را خسته کرده است.

جنجر وایدن ، زن امریکایی است که می گوید هرمن کین به مدت سیزده سال با او رابطه داشته است.البته کین این اتهامات را رد کرده است.

هرمن کین که قبلا صاحب رستورانهای زنجیره ای در امریکا بوده است تاکید کرد اتهامات مطرح شده به شدت سبب ناراحتی او و خانواده اش شده است و درنتیجه ترجیح می دهد فعالیتهای انتخاباتی اش را به حالت تعلیق دربیاورد.

هرمن کین در جمع شماری از مردم امریکا در شهر آتلانتا با اعلام این مطلب گفت:  امریکایی ها با وضع پیش امده مطالبی درباره فرایند نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری فراگرفته و متوجه شده اند که این بازی کثیف است.من معتقدم مردم امریکا حالشان از این وضع به هم می خورد.

هرمن کین اعلام کرده است در اینده نزدیک خواهد گفت که پس از کناره گیری خودش، از کدامیک از نامزدهای جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری سال اینده امریکا حمایت خواهد کرد.هرمن کین باوجود کناره گیری از گردونه رقابتهای انتخاباتی تصریح کرده است همچنان در فضای سیاسی امریکا فعال خواهد بود و نمی توانند او را ساکت کنند .

نکته جالب توجه اینکه هرمن کین ، شصت و سه ساله، گفته است رقابتهای انتخاباتی اش را به حالت تعلیق درمی اورد و نه اینکه کاملا متوقف کرده باشد .درنتیجه هرمن کین می تواند همچنان برای انتخابات پول جمع اوری و پول هزینه کند.

با کنار رفتن هرمن کین، رقابت اصلی درون حزبی جمهوری خواهان میان میت رامنی ، فرماندار سابق ماساچوست و نیوت گینگریچ رئیس سابق مجلس نمایندگان امریکا خواهد بود.

مردم امریکا در واکنش به این خبر اعلام کرده اند هرمن کین بایستی مدتها قبل این کار را انجام می داد و سوال مطرح این است که چرا او فعالیتهای انتخاباتی اش را به حالت تعلیق دراورده است و نه اینکه کاملا قطع کرده باشد .

امریکایی ها می پرسند ایا ممکن است هرمن کین بار دیگر به گردونه انتخابات بازگردد؟../انتخابرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.