اواسط شهریور ماه سالجاری هم یکی از مدیران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار مورد ترور و شلیک گلوله افراد ناشناس قرار گرفته بود که یکی از گلوله‌ها به این مدیر نفتی برخورد می کند.

 

برای دومین بار در چند هفته اخیر، ترور و حمله مسلحانه به یکی از مدیران صنعت نفت در یکی از استانهای جنوبی ایران ناکام مانده است.

به گزارش پانا نیوز، با گذشت یک ماه از ترور یکی از مدیران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در منطقه چابهار، یکی دیگر از مدیران صنعت نفت در یکی از استان‌های جنوب کشور مورد حمله مسلحانه افراد نا شناس قرار گرفته است.

در حال حاضر وضعیت عمومی این مدیر نفتی رضایت بخش اعلام شده است اما وی برای معالجه کامل در بیمارستان بستری شده است.

پیگیری‌های خبرنگار پانا نیوز نشان می دهد حمله مسلحانه به این مدیر نفتی به هیچ وجه مساله شخصی نبوده است اما تاکنون هویت افراد حمله کننده به این مسئول نفتی مشخص نشده است.

اواسط شهریور ماه سالجاری هم یکی از مدیران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار مورد ترور و شلیک گلوله افراد ناشناس قرار گرفته بود که یکی از گلوله‌ها به این مدیر نفتی برخورد می کند.

در همین حال یعقوب جدگال نماینده مردم چابهار و نیک شهر در مجلس در گفتگو با خبرگزاری مجلس با بیان اینکه حمله به رئیس ناحیه مرکزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار اقدامی تروریستی نبود، گفته بود: این اتفاق کاملا شخصی بود و ربطی به گروهک‌های تروریستی یا قاچاقچیان سوخت ندارد.

وی درباره سو قصد به "سیاوش انتقامی" رئیس ناحیه مرکزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار اظهار کرده بود: وی در حین گشت زنی در منطقه با دو نفر موتور سوار درگیری لفظی پیدا می کند که به دنبال آن، یکی از موتورسواران اسلحه می کشد و به ساق پای "انتقامی" شلیک می کند.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.