تاريخ : | | نویسنده : parschicken

رئیس کل بانک مرکزی از تعدیل بسته سیاستی - نظارتی بانک مرکزی قبل از پایان سال برای اجرای سیاستهای سال 88 این بانک خبر داد.

محمود بهمنی در گفتگو با مهر در پاسخ به این سئوال که در مجمع عمومی سالانه بانک مرکزی چه سیاست پولی برای سال آینده این بانک پیش بینی شده است، گفت: در همین راستا، بانک مرکزی گروهی را برای بررسی و کار بر روی بسته سیاستی- نظارتی بانک مرکزی تعیین کرده است.

رئیس کل بانک مرکزی افزود: بر این اساس، تعدیلاتی که لازم باشد جهت اجرای بسته سیاستی- نظارتی در سال آینده توسط این کارگروه انجام خواهد شد، البته این تعدیلات قبل از پایان سال جاری صورت خواهد گرفت.

بسته سیاستی- نظارتی بانک مرکزی در سال جاری چندین بار بین کمیسیون اقتصادی دولت و بانک مرکزی رد و بدل شده است. در نیمه اول سال جاری مقاومتهای طهماسب مظاهری رئیس کل سابق بانک مرکز ی بر مواد این بسته در نهایت گلایه های وزیر کار و امور اجتماعی و برخی مسئولان ارشد اجرایی را در پی داشت.

بسته سیاستی - نظارتی بانک مرکزی که در دوران ریاست طهماسب مظاهری بر این بانک در اوایل بهار امسال به بانکها ابلاغ شد، به دلیل اختلاف نظرهای مقامات دولتی بر سر برخی مواد این بسته، برای بررسیهای بیشتر به کمیسیون اقتصادی دولت رفت. این بسته در نهایت پس از اصلاحاتی بر روی آن، پنجم مردادماه سال جاری به بانکها برای اجرا ابلاغ شده است.  

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.